Padiș - acces pe DJ763, care pornește din DN76-E79 în localitatea Sudrigiu.

Atenție! Între localitatea Pietroasa și satul de vacanță Boga, drumul este îngust.

Descriere sigla Grand Prix România. Tricolorul este încadrat în perimetrul Parcului Natural Apuseni.

@creativsport 0728161918

0728161918

 

Grand Prix Romania 2021 - Entries by classes - All stages
Grand Prix Romania 2021 mie. 21.07.2021 10:00
Entries by classes - All stages created by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1 F10 (3)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Tudorache, Silvia Maria 16:00 10:00 18:00 10:00
2 Mirzac, Magda 14:00 13:00 16:00 12:00
3 Filip, Anelys 12:00 16:00 14:00 8:00
 
 
2 F12 (3)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Pascu, Ana 15:00 5:00 2:00 3:00
2 Andreea, Rujoi 13:00 8:00 0:00 1:00
3 Stupu, Sonia 17:00 2:00 4:00 5:00
 
 
3 F14 (8)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Percec, Diana 13:00 16:00 10:00 22:00
2 Carla, Maiker 29:00 7:00 12:00 16:00
3 Man, Antonia 15:00 19:00 8:00 20:00
4 Ivasuc, Karina 19:00 1:00 0:00 28:00
5 Mazilu, Andreea 17:00 22:00 2:00 26:00
6 Nosenco, Victoria 21:00 4:00 6:00 14:00
7 Sebestyen, Carla 25:00 13:00 4:00 24:00
8 Pop, Diana Maria 23:00 10:00
 
 
4 F16 (10)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Maramarosi, Anna 30:00 8:00 27:00 21:00
2 Tudorache, Alexia Mihaela 42:00 11:00 11:00 11:00
3 Stupu, Iulia 28:00 5:00 17:00 13:00
4 Savinova, Zlata 40:00 17:00 23:00 15:00
5 Jurcikova, Nina 36:00 23:00 25:00 1:00
6 Sabou, Tania 32:00 26:00 29:00 7:00
7 Temciuc, Adelina 34:00 2:00 13:00 19:00
8 Manu, Andreea 44:00 20:00 21:00 17:00
9 Sabou, Codruta 38:00 14:00 15:00 3:00
10 Pop, Diana Maria 19:00 9:00
 
 
5 F18 (7)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Deak, Bernadett 22:00 48:00 1:00 8:00
2 Palhegyi, Orsolya 26:00 36:00 9:00 4:00
3 Galateanu, Daria Ioana 20:00 39:00 7:00 2:00
4 Vandrus, Brigitta 18:00 54:00 5:00 12:00
5 Maramarosi, Dora 30:00 42:00 13:00 0:00
6 Creciun, Alexandra 28:00 45:00 11:00 6:00
7 Roman, Alexandra 24:00 51:00 3:00 10:00
 
 
6 F20 (2)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Denise Mihaela, Mija 27:00 39:00 8:00 10:00
2 Staƒnica, Bianca Nicole 29:00 42:00
 
 
7 F21 (16)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Diana, Rosca 19:00 27:00 10:00 2:00
2 Galateanu, Adela 13:00 12:00 2:00 6:00
3 Divin, Judit 5:00 3:00 20:00 20:00
4 Virag, Timea 25:00 24:00 18:00 18:00
5 Neda, Agnes 21:00 30:00 22:00 22:00
6 Bartha, Dorottya 17:00 36:00 14:00 14:00
7 Maramarosi, Rita
8 Anghel, Andra 1:00 6:00 30:00 30:00
9 Minoiu, Veronica 23:00 0:00 26:00 26:00
10 Simon, Gyongyi 3:00 33:00
11 Mutter, Ingrid 7:00 15:00 6:00 0:00
12 Anca, Deac 15:00 18:00 4:00 8:00
13 Stupu, Anca 11:00 21:00 24:00 24:00
14 Dominika, Mero 9:00 9:00 28:00 28:00
15 Mazan, Aleksandra 47:00 75:00 -10:00 -10:00
16 Marcu, Valentina 35:00 72:00 0:00 4:00
 
 
11 F35 (2)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Tudorache, Ana Maria 31:00 48:00 12:00 12:00
2 Maiorescu, Irina Gabriela 33:00 45:00 16:00 16:00
 
 
12 F40 (1)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Ramona Maria, Manea 32:00 29:00 15:00 34:00
 
 
13 F45 (4)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Galateanu, Raluca 41:00 32:00 19:00 36:00
2 Donogan, Kinga 37:00 35:00 21:00 40:00
3 Deconescu, Natalia 39:00 38:00 17:00 42:00
4 Fazakas, Emoke 23:00 38:00
 
 
14 F50 (4)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Divin, Anna 6:00 34:00 23:00 61:00
2 Sarkozi, Zsuzsa 12:00 31:00 25:00 55:00
3 Kerekes, Kinga 8:00 37:00 29:00 59:00
4 Kralova, Miriam 10:00 28:00 27:00 57:00
 
 
15 F55 (3)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Fratilescu, Mariana 14:00 43:00 31:00 65:00
2 Pop, Lucia 16:00 40:00 33:00 67:00
3 Szocs, Hajnal 35:00 63:00
 
 
17 F65 (2)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Maiorescu, Niculina 41:00 5:00 1:00 23:00
2 Dumitru, Maria 39:00 2:00 3:00 21:00
 
 
18 F70 (2)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Fey, Klara 7:00 26:00 5:00 2:00
2 Simon, Krisztina 5:00 23:00
 
 
101 M10 (2)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Nutiu, Raƒzvan 10:00 22:00 10:00 4:00
2 Pascu, Stefan 8:00 19:00 12:00 6:00
 
 
102 M12 (6)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Vladu, Ianis 7:00 23:00 22:00 13:00
2 Mirea, Cristian Andrei 5:00 14:00 20:00 7:00
3 Ionescu, Spiridon 3:00 11:00 18:00 17:00
4 Simon, Benjamin 11:00 26:00 24:00 11:00
5 Simon, Vince 1:00 17:00 16:00 15:00
6 Luca, Lenard 9:00 20:00 14:00 19:00
 
 
103 M14 (5)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Lungu, Ioan 24:00 44:00 5:00 23:00
2 Szikszai, Balazs 22:00 41:00 9:00 25:00
3 Percec, Vlad 18:00 50:00 1:00 29:00
4 Cristian, Lenard 20:00 53:00 3:00 31:00
5 Manu, Cristian 26:00 47:00 7:00 27:00
 
 
104 M16 (10)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Galateanu, Andrei Dan 33:00 75:00 39:00 50:00
2 Mirea, Radu Mihai 31:00 72:00 43:00 38:00
3 Vigh, Ervin 25:00 57:00 25:00 42:00
4 Deaconescu, Constantin 19:00 81:00 31:00 34:00
5 Balatoni, Tamas 21:00 78:00 29:00 52:00
6 Ioan, Iacob 23:00 63:00 37:00 46:00
7 Hreniuc, David 27:00 69:00 35:00 36:00
8 Dobrescu, Emilian 29:00 66:00 33:00 48:00
9 Biro, Laurentiu 17:00 60:00 41:00 44:00
10 Tamas, Lucas 35:00 84:00 27:00 40:00
 
 
105 M18 (7)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Csis, Nandor 6:00 57:00 7:00 1:00
2 Voros, Adam 10:00 63:00 13:00 9:00
3 Jancsik, Endre 16:00 51:00 3:00 5:00
4 Vadean, Catalin 14:00 66:00 1:00 7:00
5 Sztojka, Milan 18:00 54:00 11:00 11:00
6 Jurcik, Tomas 12:00 60:00 9:00 3:00
7 Nosal, Michal 8:00 69:00 5:00 13:00
 
 
106 M20 (4)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Vigh, Lorand 42:00 57:00 32:00 32:00
2 Razvan Gabriel, Voicu 40:00 60:00 20:00 8:00
3 Szikszai, Csongor 38:00 63:00 28:00 28:00
4 Skorpil, Marek 36:00 54:00 18:00 16:00
 
 
107 M21 (21)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Blejdea, Alexandru 20:00 45:00 48:00 48:00
2 Matei, Ionut Sabin 18:00 42:00 22:00 18:00
3 Knobloch-Esztergar, Peter 2:00 24:00 36:00 36:00
4 Tokes, Attila 14:00 33:00 16:00 6:00
5 Ciobanu, Roman 16:00 6:00 44:00 44:00
6 Minoiu, George Emilian 12:00 21:00 40:00 40:00
7 Gyorgy, Szabolcs 30:00 15:00 10:00 2:00
8 Ababi, Balazs 6:00 30:00 4:00 0:00
9 Froyd, Jorgen 32:00 12:00 38:00 38:00
10 Fomiciov, Anatoli 34:00 27:00 42:00 42:00
11 Golovei, Andrei 28:00 48:00 34:00 34:00
12 Matei, Chivulescu 10:00 36:00 24:00 20:00
13 Racko, Lukas 22:00 18:00 0:00 4:00
14 Mahu, Gabriel 0:00 0:00 26:00 24:00
15 Szocs, Attila 30:00 30:00
16 Fomiciov, Ivan 8:00 9:00 50:00 50:00
17 Csucs, Klaus 12:00 22:00
18 Cuninka, Jan 26:00 51:00 8:00 12:00
19 Biro, Alexandru 24:00 3:00 6:00 26:00
20 Fomiciov, Vasili 4:00 39:00 46:00 46:00
21 Mazan, Bartlomiej -2:00 -3:00 60:00 60:00
 
 
111 M35 (2)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Nutiu, Ciprian 44:00 69:00 14:00 14:00
2 Plaian, Anton 46:00 66:00 2:00 10:00
 
 
112 M40 (4)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Munteanu, Ovidiu 19:00
2 Ionita, Liviu 4:00 0:00 17:00 15:00
3 Semeniuc, Lucian 2:00 6:00 15:00 17:00
4 Deak, Botond 0:00 3:00 21:00 19:00
 
 
113 M45 (9)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Galateanu, Horia 16:00 18:00 23:00 24:00
2 Mihai, Spatariu 0:00 27:00 37:00 22:00
3 Tudorache, Mihai 8:00 24:00 25:00 14:00
4 Simon, Andras 12:00 15:00
5 Jancsik, Peter 10:00 30:00 33:00 20:00
6 Voros, Alpar 6:00 9:00 27:00 16:00
7 Tamas, Relu 2:00 12:00 29:00 28:00
8 Stupu, Petru 4:00 33:00 31:00 32:00
9 Sebestyen, Istvan 14:00 21:00 35:00 30:00
 
 
114 M50 (8)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Serban, Adrian 44:00 10:00 8:00 12:00
2 Maramarosi, Istvan 34:00 7:00 6:00 10:00
3 Adrian Florin, Marcu 36:00 1:00 4:00 6:00
4 Balasko, Laszlo 40:00 19:00 2:00 4:00
5 Divin, Gheorghe 46:00 13:00 12:00 0:00
6 Izsak, Andras 10:00 14:00
7 Kral, Jozef 42:00 16:00 14:00 8:00
8 Jurcik, Peter 38:00 4:00 0:00 2:00
 
 
115 M55 (8)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Zavodszky, Tamas 7:00 22:00 28:00 24:00
2 Tokes, Arpad 15:00 40:00 26:00 26:00
3 Tarr, Attila 3:00 34:00 16:00 32:00
4 Tolgyesi, Tibor 13:00 43:00 30:00 16:00
5 Vacant 11:00 28:00 22:00 28:00
6 Nimara, Florin 9:00 37:00 18:00 30:00
7 Naghibin, Igor 5:00 25:00 20:00 18:00
8 Skorpil, Martin 1:00 31:00 24:00 22:00
 
 
116 M60 (5)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Minoiu, Emilian 0:00 1:00 3:00 39:00
2 Urdea, Gheorghe 4:00 4:00 1:00 35:00
3 Buda, Marcel 2:00 7:00 9:00 41:00
4 Szocs, Zoltan 7:00 37:00
5 Csucs, Andras 5:00 33:00
 
 
117 M65 (6)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Fey, Sandor 5:00 16:00 19:00 47:00
2 Barkasz, Daniel 7:00 13:00 21:00 49:00
3 Enyedi, Andrei 1:00 22:00 15:00 53:00
4 Dumitru, Traian 9:00 10:00 13:00 51:00
5 Maiorescu, Gabriel 3:00 25:00 11:00 45:00
6 Cretu, Ilie 11:00 19:00 17:00 43:00
 
 
118 M70 (4)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Galateanu, Lucian 37:00 14:00 2:00 25:00
2 Gocz, Lajos 31:00 11:00 6:00 27:00
3 Olteanu, Emil 33:00 8:00 4:00 31:00
4 Alexandrescu, Constantin 35:00 17:00 0:00 29:00
 
 
119 M75 (1)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Deak, Attila sr. 1:00 20:00 8:00 33:00
 
 
120 M80+ (1)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Nicolae, Tanase 3:00 29:00 12:00 0:00
 
 
301 Open I (4)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Czinege, Zoltan 23:00 41:00 28:00 41:00
2 Serban, Loredana 19:00 35:00 32:00 35:00
3 Burac, Ana 21:00 32:00 30:00 37:00
4 Kral, Jozef 25:00 38:00 26:00 39:00
 
 
401 Open TH-S (1)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Czinege, Timea 43:00 28:00 37:00 44:00
 
 
601 Open TH-L (5)
No Name Start 1 Start 2 Start 3 Start 4
1 Dalakova, Marina 24:00 58:00 38:00 54:00
2 Nagy, Mih 26:00 55:00 32:00 60:00
3 Stan, Cosmin 20:00 46:00 36:00 56:00
4 Dalakov, Georgi 28:00 49:00 34:00 58:00
5 Serban, Dan 22:00 52:00 40:00 62:00