Competiții similare în zonă

2-3 Iulie, Brezoi Mountaine Run, alergare montană

14-15 August,  Băile Govora, Oltenia Forest-Run

27 August, Victoria, Grand Prix Romania - Run

Octombrie, Bujoreni

@creativsport

0728161918

Orientare, Cupa Oltului - Buridava

Cupa Oltului - Buridava 2022 - Start list by classes
Cupa Oltului - Buridava 2022 vin. 15.04.2022 23:00
Start list by classes created by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Fam (37) 0,3 km 8 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 Parausanu Calin CS AKTIV RM VALCEA 3:00
2 3 Marian Costel Garjavu Individual CLub Ind. Club 4:00
3 208 Ostafi Tudor Palat Tg. Jiu 5:00
4 Zamfirescu Teodor CS AKTIV RM VALCEA 6:00
5 230 Stoian Andrei Palat Targoviste 7:00
6 223 Banta David Palat Tg. Jiu 8:00
7 51 Tudor Voicu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 9:00
8 202 Munteanu Anastasia Palat Tg. Jiu 10:00
9 148 Tyurkina Maria Ucraina 2 Ucraina 2 11:00
10 180 Poenaru Mihai Cristian Aventura Pitesti 12:00
11 144 2050639 ONCIU PAUL MADALINA CS Chimia Victoria 13:00
12 179 Cojocaru Bogdan Aventura Pitesti 14:00
13 151 Trach Elizabeth Ucraina 2 Ucraina 2 15:00
14 142 2050638 MURZEA CEZAR ALIS CRISTINA CS Chimia Victoria 16:00
15 149 Krupa Anastasia Ucraina 2 Ucraina 2 17:00
16 40 Vlad Balota Lupii Ageri Popesti-Leordeni 18:00
17 141 2050636 Balas Ilinca Gabriela CS Chimia Victoria 19:00
18 47 Stefan Veringa Lupii Ageri Popesti-Leordeni 20:00
19 150 Postovar Amelia Ucraina 2 Ucraina 2 21:00
20 56 David Palade Lupii Ageri Popesti-Leordeni 22:00
21 96 Ana Roxana Gidei O Masters Hunedoara 23:00
22 55 Sefan Cutucos Lupii Ageri Popesti-Leordeni 24:00
23 115 Antonia Monica Predoana Sc.Gim. Vulpeni 25:00
24 63 Amira Neagu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 26:00
25 152 Dubinenko Carolina Ucraina 2 Ucraina 2 27:00
26 37 Filip Simionescu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 28:00
27 147 Krupa Viktoria Ucraina 2 Ucraina 2 29:00
28 143 2050635 ONCIU MATIAS+ MARIUS CS Chimia Victoria 30:00
29 231 Badea Evelin Palat Targoviste 31:00
30 90 Daniel test Individual CLub Ind. Club 32:00
31 181 Stanciu Timur Aventura Pitesti 33:00
32 207 Ostafi Alex Palat Tg. Jiu 34:00
33 116 Ania Maria Gigiu Sc.Gim. Vulpeni 35:00
34 33 Toma Coman Lupii Ageri Popesti-Leordeni 36:00
35 203 Munteanu Viviana Palat Tg. Jiu 37:00
36 117 Catalin Marian Marcu Sc.Gim. Vulpeni 38:00
37 206 Grou Alexandra Palat Tg. Jiu 39:00
 
 
F10 (29) 0,4 km 9 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 59 Briana Alexe Lupii Ageri Popesti-Leordeni 0:00
2 172 Mitu Alexia Mihaela Anie Aventura Pitesti 1:00
3 121 Rebeka Milian Neagoe Sc.Gim. Vulpeni 2:00
4 216 Predan Alesia Palat Tg. Jiu 3:00
5 171 Spirescu Monica Ioana Aventura Pitesti 4:00
6 Mihailescu Ingrid Centrul Mircea cel Batran 5:00
7 241 David Nectaria Palat Targoviste 6:00
8 Necsoiu Anastasia Centrul Mircea cel Batran 7:00
9 145 2050637 MARA MURZEA CS Chimia Victoria 8:00
10 Georgescu Irina Centrul Mircea cel Batran 9:00
11 119 Maria Stina Sc.Gim. Vulpeni 10:00
12 57 Alexandra Pelz Lupii Ageri Popesti-Leordeni 11:00
13 Mihailescu Teodora Centrul Mircea cel Batran 12:00
14 75 Alexia Radoi Lupii Ageri Popesti-Leordeni 13:00
15 Coman Clara Centrul Mircea cel Batran 14:00
16 70 Maria Chilianu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 15:00
17 Dobrescu Alexia Centrul Mircea cel Batran 16:00
18 60 Maya Halafawi Lupii Ageri Popesti-Leordeni 17:00
19 Ionescu Ingrid Centrul Mircea cel Batran 18:00
20 185 Raduta Ada Aventura Pitesti 19:00
21 Ungureanu Sofia Centrul Mircea cel Batran 20:00
22 73 Gabriela Avram Lupii Ageri Popesti-Leordeni 21:00
23 Stroe Stefania Centrul Mircea cel Batran 22:00
24 58 Irina Pandelescu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 23:00
25 120 Elena Maria Manea Sc.Gim. Vulpeni 24:00
26 Dragan Ariana Centrul Mircea cel Batran 25:00
27 146 2050634 STEFAN MURZEA CS Chimia Victoria 26:00
28 174 Camber Sara Maria Aventura Pitesti 27:00
29 242 Balan Ioana Palat Targoviste 28:00
 
 
M10 (38) 0,4 km 9 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 173 Tudor Draghici Aventura Pitesti 0:00
2 232 David Luca Palat Targoviste 1:00
3 44 Laurentiu Paraschivescu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 2:00
4 Pana David Centrul Mircea cel Batran 3:00
5 157 Volovyi Kostiantyn Ucraina 2 Ucraina 2 4:00
6 Sorescu Alexandru Centrul Mircea cel Batran 5:00
7 234 Dutu Vlad Palat Targoviste 6:00
8 54 Andrei Budan Lupii Ageri Popesti-Leordeni 7:00
9 183 Nedelcu Robert Robert Aventura Pitesti 8:00
10 118 Costinel Eduard Blejdea Sc.Gim. Vulpeni 9:00
11 158 Vitkovich Yaroslav Ucraina 2 Ucraina 2 10:00
12 Rotaru Emilia Centrul Mircea cel Batran 11:00
13 233 Dutu Radu Palat Targoviste 12:00
14 Vleju Denis Centrul Mircea cel Batran 13:00
15 235 Antonescu Ionut Palat Targoviste 14:00
16 201 Munteanu Damian Palat Tg. Jiu 15:00
17 13 2050625 Eric Mogos CS Chimia Victoria 16:00
18 Georgescu Horia Centrul Mircea cel Batran 17:00
19 221 Corfa Sebastian Palat Tg. Jiu 18:00
20 Rotaru Elena + 7 ins Centrul Mircea cel Batran 19:00
21 153 Maksimovich Artyom Ucraina 2 Ucraina 2 20:00
22 182 Nitu Vladimir Ioan Aventura Pitesti 21:00
23 42 Iustin Badescu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 22:00
24 155 Postovar Ratmyr Ucraina 2 Ucraina 2 23:00
25 Stan Predici Eric Centrul Mircea cel Batran 24:00
26 Mesea David CS AKTIV RM VALCEA 25:00
27 Radut Raul Centrul Mircea cel Batran 26:00
28 219 Adamescu Mitica Palat Tg. Jiu 27:00
29 30 Mario Antimir Lupii Ageri Popesti-Leordeni 28:00
30 Decuseara Cezar Centrul Mircea cel Batran 29:00
31 46 Madalin Burca Lupii Ageri Popesti-Leordeni 30:00
32 Tilea Matei Centrul Mircea cel Batran 31:00
33 184 Radulescu Eric Stefan Aventura Pitesti 32:00
34 Tudor Cristian Centrul Mircea cel Batran 33:00
35 156 Postovar Svjatoslav Ucraina 2 Ucraina 2 34:00
36 Randasu Radu Centrul Mircea cel Batran 35:00
37 154 Kirianova Eduard Ucraina 2 Ucraina 2 36:00
38 36 Alex Miron Lupii Ageri Popesti-Leordeni 37:00
 
 
F11-14 (32) 0,6 km 12 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 62 Maria Ghetu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 11:00
2 8 2050621 Melisa Elena Scorobet CS Chimia Victoria 12:00
3 61 Sabina Balauca Lupii Ageri Popesti-Leordeni 13:00
4 195 Bodarlau Maya Aventura Pitesti 14:00
5 68 Alexandra Raducan Lupii Ageri Popesti-Leordeni 15:00
6 194 Borcaneci Sara Aventura Pitesti 16:00
7 66 Teodora Padureanu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 17:00
8 22 Mariia Puzhakova LYNX Trail Odess 18:00
9 74 Andreea Avram Lupii Ageri Popesti-Leordeni 19:00
10 196 Iordan Mara Catinca Aventura Pitesti 20:00
11 65 Daria Mirea Lupii Ageri Popesti-Leordeni 21:00
12 12 2050624 Laura Maria Comsoiu CS Chimia Victoria 22:00
13 226 Surupaceanu Andreea Palat Tg. Jiu 23:00
14 76 Bianca Radoi Lupii Ageri Popesti-Leordeni 24:00
15 198 Badescu Maria Alexandra Aventura Pitesti 25:00
16 64 Nicole veringa Lupii Ageri Popesti-Leordeni 26:00
17 163 Dubinenko Veronika Ucraina 2 Ucraina 2 27:00
18 72 Alessia Stoica Lupii Ageri Popesti-Leordeni 28:00
19 7 8015343 Antonia Maria Stanea CS Chimia Victoria 29:00
20 243 Balan Alexandra Palat Targoviste 30:00
21 175 Tita Andreea-Irina Aventura Pitesti 31:00
22 161 Dubinenco Nadezhda Ucraina 2 Ucraina 2 32:00
23 199 Craioveanu Thea Aventura Pitesti 33:00
24 71 Adriana Popa Lupii Ageri Popesti-Leordeni 34:00
25 11 8033150 Ana Pascu CS Chimia Victoria 35:00
26 188 Poparlan Alexia Rebeca Aventura Pitesti 36:00
27 159 Novikova Viktoria Ucraina 2 Ucraina 2 37:00
28 23 Anastasiia Halitovska LYNX Trail Odess 38:00
29 160 Batalin Nikita Ucraina 2 Ucraina 2 39:00
30 187 Poenaru Maria Cristina Aventura Pitesti 40:00
31 67 Sara Petrescu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 41:00
32 69 Bianca Davidescu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 42:00
 
 
M11-14 (47) 0,8 km 11 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 14 8015344 Ioan Lungu CS Chimia Victoria 0:00
2 124 Eduard F Pamfile Sc.Gim. Vulpeni 1:00
3 20 Mykhailo Popov LYNX Trail Odess 2:00
4 139 Victor-Mihai Gheorghe Individual CLub Ind. Club 3:00
5 15 8015345 Spiridon Ionescu CS Chimia Victoria 4:00
6 32 Filip Coman Lupii Ageri Popesti-Leordeni 5:00
7 127 Manolescu A C Cretu Sc.Gim. Vulpeni 6:00
8 16 2050627 Razvan Halmagiu CS Chimia Victoria 7:00
9 50 Rym Halafawi Lupii Ageri Popesti-Leordeni 8:00
10 162 Batalin Alexandr Ucraina 2 Ucraina 2 9:00
11 Toroplean David Centrul Mircea cel Batran 10:00
12 189 Craioveanu Ilie Aventura Pitesti 11:00
13 45 Nicolae Veringa Lupii Ageri Popesti-Leordeni 12:00
14 122 Eduard Mihai Mirea Sc.Gim. Vulpeni 13:00
15 31 Bogdan Carjaliu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 14:00
16 190 Eremia Andrei Aventura Pitesti 15:00
17 Mesea Robert CS AKTIV RM VALCEA 16:00
18 34 Andrei Negre Lupii Ageri Popesti-Leordeni 17:00
19 197 Raduta Mihai Aventura Pitesti 18:00
20 164 Batalin Alexandr Ucraina 2 Ucraina 2 19:00
21 125 Nicolae A Costel Paraschivu Sc.Gim. Vulpeni 20:00
22 43 Robert Bejan Lupii Ageri Popesti-Leordeni 21:00
23 109 Alexandru Mihai Balasoiu SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 22:00
24 35 Eduard Iancu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 23:00
25 191 Ghitulescu Andrei Aventura Pitesti 24:00
26 29 Alex Ciutescu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 25:00
27 186 Bondoc Andrei Aventura Pitesti 26:00
28 39 Cosmin Balota Lupii Ageri Popesti-Leordeni 27:00
29 178 Bodarlau Radu Aventura Pitesti 28:00
30 38 Darius Calarasu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 29:00
31 176 Burnei Horia-Stefan Aventura Pitesti 30:00
32 18 Rodion Diakov LYNX Trail Odess 31:00
33 123 Alexandru G Mirea Sc.Gim. Vulpeni 32:00
34 193 Stanciu Nichita Aventura Pitesti 33:00
35 52 Arkadi Korenschi Lupii Ageri Popesti-Leordeni 34:00
36 19 Artem Shchur LYNX Trail Odess 35:00
37 126 Ionut Adrian Dragulin Sc.Gim. Vulpeni 36:00
38 237 Popescu Vlad Palat Targoviste 37:00
39 177 Burnei David Petru Aventura Pitesti 38:00
40 236 Matei Stefan Palat Targoviste 39:00
41 192 Mircu Mihai Aventura Pitesti 40:00
42 238 Badea Damian Palat Targoviste 41:00
43 128 Iulian Sebastian Anita Sc.Gim. Vulpeni 42:00
44 108 Mihai Andrei Nistor SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 43:00
45 41 Luca Cojocariu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 44:00
46 53 Ray Korenschi Lupii Ageri Popesti-Leordeni 45:00
47 48 Alex Caciuln Lupii Ageri Popesti-Leordeni 46:00
 
 
F15-18 (12) 2,2 km 26 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 105 Roxana Alexandra Cretescu SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 26:00
2 24 Kateryna Halitovska LYNX Trail Odess 27:00
3 104 Denisa Andreea Ciortea SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 28:00
4 25 Oleksandra Martseniuk LYNX Trail Odess 29:00
5 167 Dubinenko Veronika Ucraina 2 Ucraina 2 30:00
6 102 Gabriela Chitigiu SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 31:00
7 225 Surupaceanu Elena Palat Tg. Jiu 32:00
8 100 Cornelia Roxana Doandesi SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 33:00
9 9 8033151 Diana Maria Pop CS Chimia Victoria 34:00
10 103 Dalisa Elena Betin SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 35:00
11 168 Munteanu Elena Ucraina 2 Ucraina 2 36:00
12 101 Damiana Andreea Pacala SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 37:00
 
 
M15-18 (12) 2,2 km 26 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 239 David Justin Palat Targoviste 8:00
2 106 Costea Ionut Marian SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 9:00
3 49 Teo Apostolescu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 10:00
4 98 Daniel Cosmin Porcaru SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 11:00
5 240 Petrovici Victor Palat Targoviste 12:00
6 227 Cirstoiu Radu Palat Tg. Jiu 13:00
7 99 Mihai Bradut Papava SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 14:00
8 Vaduva Alexandru CS AKTIV RM VALCEA 15:00
9 200 Mircu Daniel Aventura Pitesti 16:00
10 165 Zamkovenko Lera Ucraina 2 Ucraina 2 17:00
11 21 Danylo Linhovskyi LYNX Trail Odess 18:00
12 166 Braila Vlada Ucraina 2 Ucraina 2 19:00
 
 
F19-44 (6) 2,2 km 26 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 169 Kosakovich Regina Ucraina 2 Ucraina 2 20:00
2 93 Ramona Firanescu Individual CLub Ind. Club 21:00
3 170 Zhurkina Yulia Ucraina 2 Ucraina 2 22:00
4 Mesea Oana CS AKTIV RM VALCEA 23:00
5 17 Diana Rosca Individual CLub Ind. Club 24:00
6 Vaduva Ramona CS AKTIV RM VALCEA 25:00
 
 
M19-44 (8) 2,2 km 26 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 133 Adriana Dragoman Individual CLub Ind. Club 0:00
2 204 Munteanu Alexandru Palat Tg. Jiu 1:00
3 4 8499994 George Neagu ACS Sanatatea Ploiesti 2:00
4 137 Bogdan Simescu Individual CLub Ind. Club 3:00
5 107 Razvan Constantin Sunei SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 4:00
6 138 NICOLAE RADULESCU Individual CLub Ind. Club 5:00
7 92 Bogdan Simescu Individual CLub Ind. Club 6:00
8 94 Narcis Lupu Individual CLub Ind. Club 7:00
 
 
F45-54 (4) 1,5 km 19 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 217 Ciocan Georgeta Palat Tg. Jiu 21:00
2 134 Georgeta Manolache Individual CLub Ind. Club 22:00
3 215 Deconescu Natalia Palat Tg. Jiu 23:00
4 131 DANIELA SAVULESCU Individual CLub Ind. Club 24:00
 
 
M45-54 (9) 1,5 km 19 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 135 Gheorghe Codrea Individual CLub Ind. Club 35:00
2 10 2050626 Ciprian Pop CS Chimia Victoria 36:00
3 140 Mihai-Mircea Gheorghe Individual CLub Ind. Club 37:00
4 6 2050640 Daniel Stanea CS Chimia Victoria 38:00
5 136 Tiberius Timar Individual CLub Ind. Club 39:00
6 95 Marius Cristina O Masters Hunedoara 40:00
7 2 8712019 Tony Udris South South Yorkshire 41:00
8 130 Mihai Eftemie Individual CLub Ind. Club 42:00
9 97 Cristian Milosescu SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 43:00
 
 
F55-64 (1) 1,5 km 19 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 1 1848664 Mariana Fratilescu O Masters Hunedoara 18:00
 
 
M55-64 (2) 1,5 km 19 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 91 Marian Costel Girjavu Individual CLub Ind. Club 33:00
2 132 Marian Costel Girjavu Individual CLub Ind. Club 34:00
 
 
M65-74 (1) 1,5 km 19 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 5 8033152 Gheorghe Urdea CS Chimia Victoria 27:00
 
 
F+75 (1) 1,5 km 19 C
No Stno Chipno Name Club Start
1 Vacant Vacant 0:00
 
 
Open Ins (47)
No Stno Chipno Name Club Start
1 222 Corfa Mama Palat Tg. Jiu 50:00
2 220 Adamescu Mama Palat Tg. Jiu 50:00
3 224 Banta Tata Palat Tg. Jiu 50:00
4 229 Sandu Marian Cristi Individual CLub Ind. Club 50:00
5 228 Sandu Elena Siomona Individual CLub Ind. Club 50:00
6 218 Arsoi Patru Palat Tg. Jiu 50:00
7 211 Grou Alin Palat Tg. Jiu 50:00
8 210 Grou Andreea Palat Tg. Jiu 50:00
9 212 Andrei Ana Ana Palat Tg. Jiu 50:00
10 214 Gogalniceanu Ana Palat Tg. Jiu 50:00
11 213 Gogalniceanu Ilie Palat Tg. Jiu 50:00
12 244 Dutu Bogdana Palat Targoviste 50:00
13 252 Badea Anca Palat Targoviste 50:00
14 251 Badea Adrian Palat Targoviste 50:00
15 253 Popescu Cristina Palat Targoviste 50:00
16 Rotaru Elena + 7 ins Centrul Mircea cel Batran 50:00
17 254 Popescu Ciprian Palat Targoviste 50:00
18 250 Balan Nicolae Palat Targoviste 50:00
19 246 Stoian Iustina Palat Targoviste 50:00
20 245 Dutu Bogdan Palat Targoviste 50:00
21 247 Stoian Gabriel Palat Targoviste 50:00
22 249 Balan Claudia Palat Targoviste 50:00
23 248 Babeu Mihaela Palat Targoviste 50:00
24 209 Ostafi Oana Palat Tg. Jiu 50:00
25 81 Daniela Burca Lupii Ageri Popesti-Leordeni 50:00
26 80 Cornel Radoi Lupii Ageri Popesti-Leordeni 50:00
27 82 Camelia Balauca Lupii Ageri Popesti-Leordeni 50:00
28 84 Nicoleta Paraschivescu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 50:00
29 83 Oaba Radoi Lupii Ageri Popesti-Leordeni 50:00
30 79 Mihai Bejan Lupii Ageri Popesti-Leordeni 50:00
31 27 Yelizaveta Martsei LYNX Trail Odess 50:00
32 26 Raisa Kraieva LYNX Trail Odess 50:00
33 28 Olena Martseniuk LYNX Trail Odess 50:00
34 78 Victor Voicu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 50:00
35 77 Laurian Bajan Lupii Ageri Popesti-Leordeni 50:00
36 85 Rodica Jacota Lupii Ageri Popesti-Leordeni 50:00
37 113 Daniela Balasoiu SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 50:00
38 112 Gabriel Nistor SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 50:00
39 114 Alin Mihai Balasoiu SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 50:00
40 205 Munteanu Maria Palat Tg. Jiu 50:00
41 129 Valeriu Balaceanu Sc.Gim. Vulpeni 50:00
42 111 Anisoara Nistor SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 50:00
43 87 Alina Badescu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 50:00
44 86 Andreea Teme Lupii Ageri Popesti-Leordeni 50:00
45 88 Simona Raducan Lupii Ageri Popesti-Leordeni 50:00
46 110 Lavinia Milosescu SerbanCioculescu Dr.Tr. Severin 50:00
47 89 Luiza Iancu Lupii Ageri Popesti-Leordeni 50:00